» » معاون مرکز مطالعات میان رشته‌ای خبر داد: به تصویب رساندن و اجرای 11 طرح در شش ماهه اول سال 96


27 فروردین 1396
معاون مرکز مطالعات میان رشته‌ای خبر داد: به تصویب رساندن و اجرای 11 طرح در شش ماهه اول سال 96

معاون مرکز مطالعات میان رشته‌ای سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان از تدوین و انجام 11 طرح در سه گروه قرآن و سلامت، قرآن و علوم تربیتی و قرآن و مسائل اجتماعی در مرکز مطالعات میان رشته‌ای سازمان فعالیت‌های قرآنی در 6 ماه اول سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فعالیتهای قرآنی دانشگاهیان کشور، زهرا نقی‌زاده، معاون مرکز مطالعات میان رشته‌ای سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور با اعلام این خبر گفت: مرکز مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم، نزدیک به دو سال آغاز به فعالیت کرده است و در طی این مدت توانسته فعالیت‌های مرتبط با اهداف این سازمان را راه‌اندازی نماید.

معاون مرکز مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم در تشریح فعالیت‌های مرکز توضیح داد: این مرکز در طی مدت دو سال، در صدد راه‌اندازی 3 گروه قرآن و سلامت، قرآن و علوم تربیتی و گروه قرآن و مسائل اجتماعی بوده است. هم‌چنین از دیگر فعالیت‌های این مرکز می‌توان به دریافت طرح‌های پژوهشی مرتبط و در جهت اهداف سازمان، تدوین مقالات علمی-پژوهشی جهت ارتقا علمی در زمینه مطالعات میان رشته‌ای قرآن در سه گروه مذکور و انتشار مجله علمی تخصصی مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم اشاره کرد.

انجام بیش از 3 طرح پژوهشی

نقی‌زاده در خصوص وضعیت مرکز مطالعات در زمینه طرح‌های پژوهشی عنوان کرد: بر اساس رایزنی‌ها و پیگیری‌های انجام شده،11 طرح و پروپزال در حال پیگیری و رساندن به مرحله تصویب و اجرا و 3 طرح پژوهشی در حال اجرا می‌باشد.

تدوین و چاپ 7 مقاله علمیپژوهشی

معاون مرکز مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم در زمینه تدوین و چاپ مقالات در طی 6 ماه سال جاری چنین گفت: در سال 96 نزدیک به 7 مقاله علمی–پژوهشی توسط محققین و کارشناسان این مرکز تدوین و به دنبال چاپ خواهد بود.

انتشار 2 شماره از مجله علمی تخصصی

نقی‌زاده با معرفی مجله علمی–تخصصی مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم، بیان کرد: در 6 ماه اول سال 96 ، 2 شماره از مجله با مقالاتی در زمینه مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم منتشر خواهد شد.

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد