» » 14 تا 16 بهمن در قم؛ اردوی اول طرح دانشجومعلم قرآن ویژه خواهران برگزار می‌شود


11 بهمن 1394
14 تا 16 بهمن در قم؛ اردوی اول طرح دانشجومعلم قرآن ویژه خواهران برگزار می‌شود
زهرا نقی‌زاده، با اشاره به انتخاب 60 دانشجوی دختر برای اردوی نخست طرح دانشجو معلم ویژه خواهران، گفت: اردوی نخست خواهران، روزهای 13 تا 16 بهمن ماه در قم برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان فعالیتهای قرآنی دانشگاهیان کشور، اردوی اول طرح دانشجومعلم قرآن ویژه خواهران در قم برگزار می‌شود.
زهرا نقی‌زاده، معاون فعالیت‌های قرآنی سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور با اشاره به انتخاب 80 دانشجوی دختر از میان بیش از 1500 متقاضی برای حضور در طرح دانشجومعلم قرآن گفت: در نخستین مرحله آزمون 80 نفر از دانشجویان براساس بالاترین نمره اخذ شده در مرحله دانشگاهی، انتخاب و از میان این تعداد آزمون تلفنی به عمل آمد که در نهایت 60 نفر موفق به قبولی در آزمون شدند.

وی با اشاره به اینکه پذیرش از این افراد 13 بهمن ماه در شهر قم صورت می‌گیرد، گفت: این اردو از 14 تا 16 بهمن ماه در مجتمع فرهنگی آموزشی حضرت نرجس خاتون(س) شهر قم برگزار می‌شود.

نقی زاده اظهار کرد: نیره شکیبا‌مهر و صدیقه عبیری، دو استاد حاضر در این اردو، درس‌های، تجوید و روش تدریس قرآن کریم را به حاضرین آموزش می‌دهند.
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد