» » مشکلات ایده‌‌پردازی و کارآفرینی خود را به نمایشگاه قرآن بیاورید


5 خرداد 1397
مشکلات ایده‌‌پردازی و کارآفرینی خود را به نمایشگاه قرآن بیاورید

اساتید و مشاوران کارآفرینی و ایده‌پردازی هر روز از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در غرفه جهاد دانشگاهی بخش مرکز رشد واحدهای فناوری هنرهای قرآنی آماده ارائه مشاوره رایگان به صاحبان ایده و خلاقیت هستند.

به گزارش سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، از بیست‌و‌ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، کلینیک مشاوره کارآفرینی و نوآوری با تمرکز بر بازار جهان اسلام، در غرفه جهاد دانشگاهی بخش مرکز رشد واحدهای فناوری هنرهای قرآنی برپا شده و آماده ارائه مشاوره است.

ایده‌پردازان، افراد خلاق، دارندگان کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و افرادی که در حوزه تجاری‌سازی محصولات خود دچار مشکل هستند می‌توانند با مراجعه به غرفه مرکز رشد واحدهای فناوری هنرهای قرآنی از متخصصان حاضر در این غرفه سؤال‌های خود را پرسیده و مسیر خود را برای کارآفرینی، تبدیل ایده به محصول، رفع مشکلات بنگاه‌های کوچک کارآفرین و مبتنی بر فناروی‌های نوین هموار کنند.

لازم به ذکر است، اساتید و مشاوران کارآفرینی و نوآوری از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در صحن اصلی مصلی غرفه جهاد دانشگاهی بخش مرکز رشد واحدهای فناوری هنرهای قرآنی آماده پاسخ‌گویی به سؤال‌های ایده‌پردازان هستند.

یادآوری می‌شود که امروز جمعه چهارم خردادماه رضا اصغریان، مدرس و مشاور کسب و کار شرکت‌های کوچک و متوسط امروز در این غرفه به ارائه مشاوره پرداختند.


ارتباط با ما

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس
خيابان بزرگمهر - پلاک 85

تلفن : 66402882-66970775
پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com