» » دانشجومعلمان قرآن کریم این‌بار در نمایشگاه قرآن آموزش می‌بینند


5 خرداد 1397
دانشجومعلمان قرآن کریم این‌بار در نمایشگاه قرآن آموزش می‌بینند

بیست‌و‌ششمین نمایشگاه قرآن کریم برای اولین‌بار میزبان ۲۰ نفر از علاقه‌مندان به آموزش تدریس قرآن کریم است که دوره آموزشی خود را در نمایشگاه قرآن طی می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، از بیست‌و‌ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، با توجه به اظهار علاقه جمعی از مشتاقان حضور در کلاس‌های آموزشی دانشجومعلم قرآن کریم که توسط مرکز فعالیت‌های دانشجویی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود و مشکلاتی که بابت حضور در کلاس‌های عادی این دوره‌ها داشتند، مقرر شد، دوره فشرده پنج روزه دانشجومعلم قرآن کریم در نمایشگاه قرآن برگزار شود.

بر این اساس برای اولین‌بار نمایشگاه قرآن میزبان ۲۰ نفر از شرکت‌کنندگان در دوره‌های دانشجومعلم قرآن کریم با محوریت آموزش روش تدریس و تجوید است.

فضای نمایشگاه قرآن فرصت خوبی است که این دانشجویان نه‌تنها دوره آموزشی خود را طی کنند بلکه با نرم‌افزارها و محصولات مختلف قرآنی آشنا شوند.

لازم به ذکر است، هدف از اجرای طرح دانشجومعلم قرآن کریم استفاده از ظرفیت دانشجویان برای ریشه‌کنی بی‌سوادی قرآنی از محیط دانشگاهی است.

در این طرح کلیه دانشجویان می‌توانند شرکت کنند، البته متقاضیان باید حداقل توانایی فصیح خوانی قرآن کریم (روخوانی، روان‌خوانی و تجوید) را داشته باشند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند با اداره آموزش سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور به شماره ۶۶۹۵۱۱۵۸-۰۲۱ تماس بگیرند.


ارتباط با ما

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس
خيابان بزرگمهر - پلاک 85

تلفن : 66402882-66970775
پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com