» » بازدید رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور


15 اسفند 1396
بازدید رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، صبح امروز، ۱۵ اسفندماه از بخش‌های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور؛ حسن پلارک، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، سه‌شنبه ۱۵ اسفندماه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و تحریریه ایکنا، از فعالیت‌های این مجموعه قرآنی ابراز خرسندی و قدردانی کرد.

در ادامه این بازدید و در نشست مشترکی که با حضور حسن پلارک، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات و حمید صابر فرزام، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و مدیرمسئول ایکنا برگزار شد، برنامه‌های پیش روی سازمان، تشریح و بر گسترش همکاری‌ها همچون انتشار نشریه مشترک، پوشش رسانه‌ای اربعین و ... تاکید شد.

پلارک در این دیدار با بیان این که ستاد بازسازی عتبات هم همچون خبرگزاری ایکنا در سال ۸۲ تاسیس شده است، گفت: ما توفیق خدمت به اهل بیت(ع) و عتبات مقدسه را با هیچ جایگاهی عوض نمی‌کنیم و در این راه خوشحال می‌شویم تا از همکاری‌های مجموعه قرآنی ایکنا که تا به حال نمی‌دانستم اینقدر وسعت فعالیت دارد، استفاده کنیم.

لازم به ذکر است که فعالیت‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات در سال‌های اخیر موجب افزایش چند برابری میزبانی از زائران عتبات، دفع خطر اختلافات مذهبی در امت اسلامی و تضعیف داعش بوده است.


ارتباط با ما

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس
خيابان بزرگمهر - پلاک 85

تلفن : 66402882-66970775
پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com