» » تقویت زمینه های همکاری مشترک سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با وزارت آموزش و پرورش


20 دی 1396
تقویت زمینه های همکاری مشترک سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با وزارت آموزش و پرورش

در راستای تقویت زمینه های همکاری مشترک سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با وزارت آموزش و پرورش، مدیر کل دفتر آموزش پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش با حضور در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از بخش‌های مختلف این سازمان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، رخساره فضلی، مدیر کل دفتر آموزش پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش، امروز 20 دی ماه با حضور در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و دیدار با حمید صابر فرزام، رئیس این سازمان از بخش های مختلف این سازمان بازدید و با دستاوردهای متعدد سازمان آشنا شد.

حمید صابر فرزام، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با حضور در این نشست به بیان توضیحاتی پیرامون فعالیت‌های مختلف مراکز شش گانه این سازمان پرداخت.

لازم به ذکر است در این جلسه توافقاتی پیرامون برگزاری دوره‌های تربیت مربی پیش دبستانی با رویکرد قرآنی از سوی مركز آموزش‌های تخصصی علوم و فنون قرآن کریم برای آموزش و پرورش صورت گرفت و مقرر شد تفاهم نامه هایی در خصوص همکاری این دو نهاد و برگزاری جلسات تخصصی در جهت بهره مندی از ظرفیت های موجود منعقد شود.

وی پس از بازدید از بخش های مختلف سازمان و آشنایی با فعالیت های مربوط به هر مرکز با حضور در استودیو مبین به پرسش خبرنگار ایکنا در خصوص راهکارهای انتقال آموزه‌های دینی و قرآنی به کودکان در مراکز پیش دبستانی پاسخ داد.


ارتباط با ما

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس
خيابان بزرگمهر - پلاک 85

تلفن : 66402882-66970775
پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com