» » مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران از ایکنا بازدید کرد


13 دی 1396
مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران از ایکنا بازدید کرد

مشاور امور ایثارگران وزیر کشور با حضور در خبرگزاری ایکنا ضمن آشنایی با بخش‌های مختلف این خبرگزاری و تأکید بر اهمیت خبررسانی و رسالت رسانه‌ها در فرهنگ سازی جهاد و ایثار نحوه ارائه خدمات سلامت برای ایثارگران را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، غلامرضا یاوند عباسی، مشاور امور ایثارگران وزیر کشور امروز، ۱۳ دی‌ماه، با حضور در خبرگزاری ایکنا ضمن آشنایی با بخش‌های مختلف این خبرگزاری بر اهمیت خبررسانی و رسالت رسانه‌ها در فرهنگ سازی جهاد و ایثار تأکید کرد.
وی تصریح کرد: آنچه امروزه بیشتر رسانه‌ها به آن می‌پردازند نحوه خدمت رسانی به ایثارگران است؛ اگرچه سلامت و رفاه ایثارگران مهم است، اما دیگر جنبه‌های زندگی اهمیت دو چندانی در حوزه خبر دارد.
یاوند عباسی همچنین با بیان اینکه امروزه فرزندان ایثارگران که جنگ و انقلاب را ندیده‌اند باید بدانند که پدران آن‌ها چرا جنگیده‌اند، گفت: این وظیفه رسانه‌ها است که این مسأله را برای آن‌ها تبیین کنند.
مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران از ایکنا بازدید کرد
مشاور امور ایثارگران وزیر کشور همچنین رسانه‌ها را به نقادی در خدماتی که به ایثارگران داده می‌شود فراخواند و عنوان کرد: به طور مثال یکی از مواردی که رسانه‌ها باید به آن بپردازند موضوع سهمیه دانشگاه است که به صورت نادرستی مطرح شده است و برخی از مسئولان کشور ناعادلانه به آن تاخته‌اند.
یاوند عباسی در این دیدار علاوه بر تحریریه فارسی و بین‌الملل خبرگزاری ایکنا با حضور در کانون خبرنگاران نبأ، به عنوان خبرنگار افتخاری به عضویت این کانون درآمد.
وی همچنین با حضور در استودیوی مبین، به پرسش خبرنگاران ایکنا در رابطه با خدمات سلامت به ایثارگران و تولید محتوای مجازی برای جانبازان و ایثارگران پاسخ داد.

ارتباط با ما

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس
خيابان بزرگمهر - پلاک 85

تلفن : 66402882-66970775
پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com