» » نکوداشت حجت‌الاسلام «محمدرضا حشمتی» در عصر دلنشین سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور


13 دی 1396
نکوداشت حجت‌الاسلام «محمدرضا حشمتی» در عصر دلنشین سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور

مراسم عصر دلنشین حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی، معاون سابق قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر ۱۲ دی‌ماه با حضور جمعی از مدیران و فعالان قرآنی کشورمان به میزبانی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، نشست عصر دلنشین حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی، معاون سابق قرآن و عترت وزیر ارشاد سه‌شنبه ۱۲ دی‌ماه با حضور مدیران، فعالان و اساتید قرآنی کشورمان برگزار شد.
حجت‌الاسلام حشمتی در بخشی از صحبت‌های خود در این نشست از لزوم همدلی بیشتر در جامعه صحبت کرد و گفت: آنچه که بیش از همه جامعه ما را رنج می‌دهد و انتظار می‌رود قرآنی‌ها به یمن همنشینی با قرآن این نقیصه را برطرف کنند، کم بودن هم دلی‌ها هست.
وی همچنین از ویژگی‌های بهشت و مطالعاتی که در زمینه ترسیم بهشت داشته است سخن گفت و ادامه داد: بهشت محیط سلام و مقابل هم نشستن است و بدگویی در آن جایی ندارد. لذا قبل از ورود به بهشت، باید کینه‌ها از دل و سینه‌ها بیرون بیاید.
در این جلسه تعدادی از حاضران در جلسه به بیان بخشی از ویژگی‌های معاون سابق قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداختند. از جمله این ویژگی‌ها که بیشتر از همه بر آن تأکید شد، اخلاص، حسن خلق، تعامل سازنده با مدیران قرآنی، صفا و صمیمیت و ... بیان شد. همچنین هر کدام از حاضران و نیز اعضای خانواده حشمتی به بیان خاطراتی از ایشان پرداختند.
احمد مسجدجامعی، عضو شورای اسلامی شهر تهران، عبدالهادی فقهی زاده، معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد، سیدعلی سرابی، قائم مقام شورای عالی قرآن،‌ حسین موسوی بلده، پیشکسوت قرآنی، مهدی قره شیخ‌لو، رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم، محمدرضا نوالهیان، ولی یاراحمدی، رحیم خاکی، ساری، جمعی از مدیران معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد و فعالان و اساتید قرآنی کشورمان از جمله حاضران در این مراسم بودند.
در پایان این نشست هدیه‌ای از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان و خبرگزاری بین‌المللی قرآن به حجت‌الاسلام حشمتی اهدا شد.


ارتباط با ما

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس
خيابان بزرگمهر - پلاک 85

تلفن : 66402882-66970775
پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com