» » رونمايی از ترجمه اردو «آداب الصلوة» و «اسماء و صفات حق تعالی» در ایکنا


12 دی 1396
رونمايی از ترجمه اردو «آداب الصلوة» و «اسماء و صفات حق تعالی» در ایکنا

ترجمه اردو دو کتاب «آداب الصلوة» امام خمینی(ره) و «اسماء و صفات حق تعالی» غلامحسین ابراهیمی دینانی با همکاری مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در خبرگزاری ایکنا رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، مراسم رونمایی از این دو کتاب امروز(۱۲ دی‌ماه) با همکاری ایکنا و مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در سالن اجتماعات ایکنا برگزار شد.

در این مراسم رسول اسماعیل‌زاده دوزال، رئیس مرکز ساماندهی و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، محمد صادق امینی، رئیس گروه ترجمه این مرکز، محمدرضا جعفری، رئیس گروه نشر مرکز، علی معروفی، رئیس اداره ارتباط با رسانه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و علی بیات، دانشیار گروه زبان و ادبیات اردوی دانشگاه تهران حضور داشتند.

سید مجیب الحسن نقوی مترجم کتاب‌های«آداب الصلوة/آداب نماز» امام خمینی(ره) و اسماء و صفات حق تعالی به زبان اردو است و هر یک از این دو کتاب در تیراژ هزار نسخه به زیور طبع آراسته شده است.

انتشارات «نورالقرآن» اسلام‌آباد نیز ناشر دو کتاب مذکور است و ترجمه آداب الصلوة به اردو ۴۳۵ صفحه و اسماء و صفات حق تعالی هم ۳۲۰ صفحه دارد.


ارتباط با ما

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس
خيابان بزرگمهر - پلاک 85

تلفن : 66402882-66970775
پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com