» » ثبت‌نام کارگاه‌ آموزشی منظره‌پردازی با تأکید بر شگفتی‌های آفرینش آغاز شد


17 اسفند 1394
ثبت‌نام کارگاه‌ آموزشی منظره‌پردازی با تأکید بر شگفتی‌های آفرینش آغاز شد
سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور جهاد دانشگاهی جهت برگزاری کارگاه آموزشی منظره‌پردازی با تأکید بر شگفتی‌های آفرینش از علاقه‌مندان ثبت‌نام می‌کند.
به گزارش روابط عمومی سازمان فعالیتهای قرآنی دانشگاهیان کشور، ثبت‌نام کارگاه‌ آموزشی منظره‌پردازی با تأکید بر شگفتی‌های آفرینش آغاز شد.
الهام وقاری، مسئول برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور گفت: کارگاه آموزشی «منظره‌پردازی با تأکید بر شگفتی‌های آفرینش» با حضور مریم ضرغام؛ مدرس در رشته طراحی و رنگ در نقاشی و منظره‌پردازی و ادهم ضرغام؛ استادیار پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران برگزار می‌شود که ثبت‌نام آن از 16 اسفندماه 94 آغاز و تا 28 فروردین‌ماه سال 95 ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به رابطه هنر و قرآن افزود: اسلوب قرآن در توصیف طبیعت و اعجاز علمی قرآن در بیان مسائل طبیعی موجب می‌شود که اندیشمندان و صاحبان علم را به حیرت و شگفتی وادارد و سر تعظیم و تسلیم در برابر قدرت لایتناهی او فرود آورند. هنر نقاشی (رنگ و منظره‌پردازی) ضمن تلطیف روح هنرجو به لحاظ معنوی می‌تواند ارتباط خوبی با آیات قرآنی که دائم انسان را متوجه طبیعت و عالم می‌کند برقرار کند تا با توجه به آنها پی به وجود خداوند متعال و عظمت او ببرد.

وقاری در ادامه گفت: معمولاً در کارگاه‌های رنگ و نقاشی به بُعد قرآنی که این هنر می‌تواند داشته باشد، توجه لازم به عمل نمی‌آید. این کارگاه فرصت خوبی است که این ارتباط ایجاد شود و ذکر این نکته در مورد این کارگاه ضروری است که هنرآموزان پس از ارائه پروژه نهایی و تأیید اساتید کارگاه از دریافت گواهینامه آموزشی جهاددانشگاهی بهره‌مند خواهند شد.

مسئول برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت در پایان افزود: آقایان و بانوان با در دست داشتن 2 قطعه عکس و تصویر صفحه اول شناسنامه جهت ثبت‌نام می‌توانند به نشانی خیابان انقلاب، قدس، بزرگمهر، پلاک 98، طبقه اول، مرکز آموزش دوره‌های کوتاه‌مدت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور جهاد دانشگاهی مراجعه کنند.

یادآور می‌شود، متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های 66951158-021 و 66410254-021 تماس حاصل کنند.
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد