» » نشست «رفتارشناسی رسانه‌های جهان در انعکاس اربعین» در نمایشگاه مطبوعات


8 آبان 1396
نشست «رفتارشناسی رسانه‌های جهان در انعکاس اربعین» در نمایشگاه مطبوعات

نشست «رفتارشناسی رسانه‌های جهان در انعکاس پیاده‌روی اربعین»، بعدازظهر امروز(۸ آبان‌‌ماه) در محل غرفه ایکنا در بیست‌و‌سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، نشست «رفتارشناسی رسانه‌های جهان در انعکاس پیاده روی اربعین» با حضور محمد علی الحمد، گزارشگر و نماینده شبکه ماهواره‌ای کربلا در تهران، برگزار می‌شود.
نوع رویکرد و پوشش مراسم میلیونی اربعین از سوی رسانه‌های غربی، وظیفه مهم رسانه‌ها برای برجسته‌سازی جنبه انسانی زیارت اربعین، مشارکت غیرمسلمانان اعم از مسیحیان، صائبی‌ها، ایزدی‌ها و سایر طوایف در زیارت اربعین حسینی و تأکید مرجعیت دینی عراق بر اهتمام ویژه به این مراسم از جمله محورهایی است که در این نشست به آن‌ها پرداخته خواهد شد.
غرفه خبرگزاری ایکنا واقع در شبستان مصلای تهران، راهروی اصلی بخش دین و اندیشه از ساعت ۱۵ لغایت ۱۷ امروز میزبان علاقه‌مندان برای حضور در این نشست است.
یادآور می‌شود، فعالیت‌های بیست‌و‌سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌‌ها از روز جمعه (پنجم آبان) در مصلای امام خمینی(ره) در تهران آغاز شد و تا ۱۲ آبان‌ ادامه دارد/.
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com