» » در سازمان قرآنی دانشگاهیان؛ دوره تئوری «آموزش دانشجو خبرنگار قرآنی» آغاز شد


19 مهر 1396
در سازمان قرآنی دانشگاهیان؛ دوره تئوری «آموزش دانشجو خبرنگار قرآنی» آغاز شد

دوره تئوری «آموزش دانشجو خبرنگار قرآنی» در سازمان قرآنی دانشگاهیان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، نخستین جلسه دوره تئوری «آموزش دانشجو خبرنگار قرآنی» با حضور ۳۰ دانشجو در سازمان قرآنی دانشگاهیان برگزار شد. دوره تئوری از روز دوشنبه ۱۷ مهرماه آغاز شده و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت. دانشجویان در این دوره با موضوعات «خبر و ارزش‌های خبری»، «خبرنویسی/ تیتر و لید»، «مصاحبه»، «اصول صحیح نویسی و نگارش»، «سوژه‌یابی» و «گزارش نویسی» آشنا خواهند شد. 
دانشجویان طی مدت سه روز ۱۲ ساعت آموزش تئوری خواهند دید. مرحله عملی این دوره آموزشی به مدت ۱۰۰ ساعت در پاییز سال جاری برگزار خواهد شد و دانشجویان پس از پایان دوره، گواهی خبرنگار قرآنی دریافت می‌کنند. دانش‌آموختگان این دوره در صورت کسب امتیازات لازم و توانایی خبرنگاری به عنوان خبرنگار سایت ایسکا مشغول به کار می‌شوند.
شرکت‌کنندگان این دوره در گفت‌وگو با ایکنا ضمن اعلام رضایت‌مندی از برگزاری رایگان این دوره برای دانشجویان علاقه‌مند به موضوعات قرآنی، پیشنهاد کردند زمان بیشتری برای آموزش‌های تئوری در نظر گرفته شود.
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com