» » کارگاه نحوه تأمین مالی مؤسسات و نهادهای اسلامی ـ قرآنی برگزار می‌شود


12 شهریور 1396
کارگاه نحوه تأمین مالی مؤسسات و نهادهای اسلامی ـ قرآنی برگزار می‌شود

با هدف آموزش اصول و روش‌های تأمین مالی مؤسسات و نهادهای اسلامی ـ قرآنی کارگاه تخصصی ویژه این مبحث در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی وابسته به سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور کارگاه تخصصی نحوه تأمین مالی مؤسسات و نهادهای اسلامی ـ قرآنی را برگزار می‌کند.

در این کارگاه آموزشی اصول و مبانی تأمین مالی شرکت‌های کوچک و متوسط، روش‌های تأمین ملی رایج و نوین در حوزه مؤسسات قرآنی، خدمات و تسهیلات بانکی قابل استفاده در مؤسسات قرآنی و هزینه‌های تأمین مالی و مطالعه موردی در این حوزه آموزش داده می‌شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این دوره آموزشی می‌توانند به سایت evand.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۶۶۴۱۰۱۸۰ پیش شماره تهران ۰۲۱ تماس حاصل کنند.

این کارگاه آموزشی روز سه‌شنبه ۱۴ شهریور ماه ۱۵ تا ۱۹ در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به آدرس خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر پلاک ۸۵ برگزار می‌شود و مجید پیره، کارشناس مسئول مرکز پژوهش، توسعه و مطالعات اسلامی سازمان بورس و اوراق بهادار مدرس این کارگاه خواهد بود.

لازم به ذکر است، هزینه حضور در این کلاس ۵۰ هزار تومان اعلام شده است.

نام:
ایمیل:
کد را وارد نمائید:
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com