» » نشست خبری اختتامیه طرح ملی قرآنی بشارت ۱۴۵۱ به میزبانی خبرگزاری بین‌المللی قرآن برگزار شد


6 شهریور 1396
نشست خبری اختتامیه طرح ملی قرآنی بشارت ۱۴۵۱ به میزبانی خبرگزاری بین‌المللی قرآن برگزار شد

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما و دبیر شورای معارف سیما در نشست خبری تشریح جزئیات اختتامیه طرح قرآنی بشارت ۱۴۵۱ این طرح را بزرگترین رویداد قرآنی رسانه‌محور دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، نشست خبری اختتامیه طرح ملی قرآنی بشارت ۱۴۵۱ با حضور محمدحسین محمدزاده، مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، جمعی از مسئولان برگزارکننده این طرح و اصحاب رسانه به میزبانی خبرگزاری ایکنا برگزار شد.
محمدزاده در ابتدا بیان کرد: بعد از حدود یک سال فعالیت مشترک قرآنی، این طرح از ابتدای ماه مبارک رمضان با محوریت سوره‌ ملک آغاز شد و در تابستان نیز با محوریت سوره واقعه ادامه پیدا کرد و قرار است در تاریخ ۱۰ شهریورماه همزمان با عید سعید قربان، جشن بزرگ قرآنی در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شود.
وی در ادامه افزود: به بهانه این مراسم اختتامیه، قصد داریم تا اجتماع بزرگ قرآنیان از صنوف مختلف جامعه قرآنی را داشته باشیم و قرار است، قاریان، حافظان، مسئولان، اساتید پیشکسوت قرآنی و ... در این جشن بزرگ حضور یابند.
مدیر شبکه قرآن تصریح کرد: در رویدادی مانند مسابقات قرآن، قطعاً بزرگترین اتفاق و رویداد قرآنی مسابقات بین‌المللی قرآن است و در حوزه عرضه محصولات قرآنی نیز می‌توانیم نمایشگاه قرآن را به عنوان بزرگترین رویداد در این حوزه معرفی نماییم، طرح قرآنی بشارت ۱۴۵۱ نیز در این تقسیم‌بندی می‌تواند به عنوان بزرگ‌ترین رویداد قرآنی رسانه‌محور معرفی شود که با استقبال بالای مخاطبان نیز همراه بوده است.

نام:
ایمیل:
کد را وارد نمائید:
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com