» » معرفی بیت‌القرآن در هفتمین نشست «با یاوران وحی»


25 تیر 1396
معرفی بیت‌القرآن در هفتمین نشست «با یاوران وحی»

طی هفتمین نشست «با یاوران وحی» به معرفی مؤسسه بیت‌القرآن در منطقه ۱۱ تهران پرداخته می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فعالیتهای قرآنی دانشگاهیان کشور، این خبرگزاری ایکنا در راستای رسالت و اشاعه فرهنگ قرآنی در حوزه‌های مختلف ادبی، سیاسی، هنری، اجتماعی، اقتصادی و ... و همچنین نیازسنجی مخاطبان و ضرورت‌های تبیین مفاهیم قرآنی و همچنین بیان دغدغه‌های مؤسسات قرآنی ـ مردمی و آشنایی مخاطبان خود با فعالیت‌های این تشکل‌های مردمی ـ قرآنی نشست‌هایی را با عنوان «با یاوران وحی» برگزار می‌کند.
لذا در هفتمین نشستی که یکشنبه، ۲۵ تیر‌ماه برپا می‌شود، به معرفی مؤسسه بیت‌القرآن که به عنوان دارالقرآن مرکزی شهرداری منطقه ۱۱ شناخته شده است، پرداخته می‌شود. طی این جلسه به بیان عملکرد‌ها و گزارشی از فعالیت‌های این مؤسسه از بدو تأسیس تاکنون و همچنین چشم‌اندازی فعالیت‌هایشان در سال‌‌های آینده و بیان دغدغه‌ها و درخواست‌هایشان از مسئولان مربوطه پرداخته می‌شود.
یادآور می‌شود، هفتمین نشست «با یاوران وحی» فردا،  ۲۵ تیرماه، ساعت ۱۴:۳۰ با حضور محمدرضا عابدی، مدیر بیت‌القرآن در سالن اجتماعات خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) واقع در خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک ۸۵ برپا می‌شود.
گفتنی است؛ مؤسسه بیت‌القرآن در خیابان حضرت ولی‌عصر(عج)، بالاتر از مجتمع مهدیه، خیابان مدرس، بن‌بست مازندرانی قرار دارد.

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد