» » » نشست «وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی» برگزار می‌شود


29 آبان 1396
نشست «وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی» برگزار می‌شود

نشست تخصصی «وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی» با حضور حجت‌الاسلام محمدی؛ رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با هدف تبیین چالش‌های کنونی وقف و مصادیق وقف در نهاد خانواده برگزار می‎شود.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا)، نشست تخصصی «وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی» دوشنبه ۲۹ آبان ماه با حضور حجت‌الاسلام محمدی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و مشارکت سازمان بسیج اساتید و روحانیون کشور در دانشگاه تهران برگزار شد.

ترویج و نهادینه کردن وقف در خانواده و همچنین تبیین چالش‌های کنونی وقف و مصادیق وقف در نهاد خانواده از اهداف این نشست تخصصی است.

نقش خانواده در مقابله با آسیب‌های پیش روی وقف، نقش وقف در رشد و تعالی خانواده، وقف‌های جمعی و خانوادگی و وقف‌های خاص از قبیل نذر و وصیت را می‎توان از مهمترین محورهای این نشست دانست.

در ابتدای این نشست تخصصی حجت‌الاسلام محمدی؛ رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌‍‌الاسلام گواهی؛ رئیس سازمان بسیج اساتید و طلاب و حجت‌الاسلام سجادی؛ رئیس دانشگاه علوم قرآن و حدیث اصفهان و مشاوره رئیس سازمان اوقاف سخنرانی نمودند

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com