» » » سیر اندیشه‌های اقتصادی آیت‌الله العظمی موسوی اردبیلی بررسی می‌شود


17 آبان 1396
سیر اندیشه‌های اقتصادی آیت‌الله العظمی موسوی اردبیلی بررسی می‌شود

سومین نشست از مجموعه نشست‌های علمی بزرگداشت آیت‌الله العظمی موسوی اردبیلی، با بحث بررسی سیر اقتصادی ایشان تشکیل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، این نشست علمی با همکاری دانشکده اقتصاد دانشگاه مفید انجام خواهد شد و در آن سیر اندیشه‌های اقتصادی آیت‌الله العظمی موسوی اردبیلی بررسی می‌شود.

در این نشست که مشتمل بر چند نشست علمی است؛ درآمدی بر موضوع‌شناسی بهره، شبیه‌سازی توسط ناصر الهی، از استادان دانشگاه و مطالعه تطبیقی نظریه ارزش از دیدگاه مکاتب اقتصادی و نقد آن توسط حجت‌الاسلام و المسلمین ضیاءالدین کیاءالحسینی بحث خواهد شد.
همچنین حجج اسلام و المسلمین محمدتقی نظرپور و محمدرضا یوسفی به ترتیب در مورد شناسه‌های فقهی قراردادهای بانکی از نظر آیت‌الله موسوی اردبیلی و بررسی برداشت‌های اقتصادی آیت الله اردبیلی از آیات قرآن به ارایه بحث خواهند پرداخت.
در این هم‌اندیشی علمی که روز ۲۱ آبان ماه و از ساعت ۱۴ در تالار گفت و گوی دانشگاه مفید برگزار می‌شود، مجتبی باقری نیز به بحث مبانی الگوی مصرف و حداقل‌های معیشتی می‌پردازد. 
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com