» » » کارگاه آموزشی «ابعاد شخصیت علمی و سیره عملی امام باقر(ع)» برگزار می‌شود


7 شهریور 1396
کارگاه آموزشی «ابعاد شخصیت علمی و سیره عملی امام باقر(ع)» برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی ابعاد شخصیت علمی و سیره عملی امام باقر(ع) از سوی مؤسسه فرهنگی بین‌الحرمین شاهرود برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، محمد ابراهیمی، مدیر مؤسسه فرهنگی بین‌الحرمین شاهرود اظهار کرد: به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت امام محمدباقر(ع)، به همت مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت «بین‌الحرمین» شاهرود کارگاه آموزشی «ابعاد شخصیت علمی و سیره عملی امام باقر (ع)» در این مؤسسه برگزار می‌شود.

وی افزود: با وجود اینکه در طول تاریخ اسلام، هر یک از اصحاب فکر، اندیشه، علم و مذاهب مختلف در برهه‌های مختلف زمانی از حضرات معصومین(ع) امام باقر(ع)، امام صادق(ع)، امام کاظم(ع) و امام رضا(ع) بهره برده‌اند، متأسفانه امروزه نقش محوری ائمه شیعه توسط افراد مغرض در نهضت علمی در جهان نادیده گرفته شده است و امید است که با برگزاری این کارگاه‌های آموزشی اطلاع‌رسانی مفیدی در این زمینه صورت گیرد.

مدیر مؤسسه بین‌الحرمین خاطرنشان کرد: این کارگاه آموزشی ویژه عموم و به مدت دو روز و در تاریخ ششم و هفتم شهریورماه و با حضور اساتید مدعو و اعضاء مؤسسه، در دفتر مرکزی مؤسسه به نشانی خیابان ۲۲ بهمن برگزار می‌شود.

نام:
ایمیل:
کد را وارد نمائید:
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com