» » » برگزاری دوره آموزشی مدیریت مسجد با حضور حجت‌الاسلام قرائتی


6 شهریور 1396
برگزاری دوره آموزشی مدیریت مسجد با حضور حجت‌الاسلام قرائتی

دفتر آیت‌الله‌العظمی مکارم شیرازی با همکاری مؤسسه مسجد قم دوره آموزشی مدیریت مسجد را ویژه ائمه جماعات مساجد و روحانیون در اراک برگزار می‌کند.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، دفتر آیت‌الله‌العظمی مکارم شیرازی با همکاری مؤسسه مسجد قم، دوره آموزشی مدیریت مسجد را ویژه ائمه جماعات مساجد و روحانیون به مدت دو روز دطی امروز، ششم و هفتم شهریورماه و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی در اراک برگزار خواهد کرد.


مسجد شناسی، آداب و احکام مسجد، فقه مسجد، مسجد و سایر مراکز فرهنگی، کارکردهای مسجد، زن و مسجد، کودک و مسجد، و اقتصاد در مسجد از عناوین برخی از سرفصل‌های این دوره آموزشی است.

تربیت کارشناس و مدیر مسجد، آشنایی با فرهنگ و آداب مسجد، دعوت از ممتازان دوره در کارگروه تخصصی مسجد در پایان دوره، اعطای گواهی اتمام دوره پس از برگزاری آزمون کتبی و  ارائه معرفی‌نامه جهت فعالیت در ارگان‌ها و نهادهای فرهنگی تبلیغی برخی از مزایا و امتیازات این دوره آموزشی به‌شمار می‌رود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۳۲۲۱۳۱۳۷ تماس بگیرند و یا به واحد فرهنگی دفتر آیت‌الله‌العظمی مکارم شیرازی در اراک مراجعه کنند.
نام:
ایمیل:
کد را وارد نمائید:
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com