» » » اولین نشست کمیته علمی دهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی در قم


13 اردیبهشت 1395
اولین نشست کمیته علمی دهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی در قم
گروه دانشگاه: اولین نشست کمیته علمی دهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی با حضور اساتید و صاحب‌نظران حوزوی و دانشگاهی در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، اولین نشست کمیته علمی دهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی با حضور اساتید و صاحب‌نظران حوزوی و دانشگاهی در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد.
این نشست با رویکرد «بررسی ضرورت‌های پیش روی بخش پژوهش‌های قرآنی جامعه در دهمین دوره همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآن کریم» در خصوص بررسی دو موضوع «آسیب‌شناسی همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی در دوره‌های قبل» و «بررسی موضوعات و محورهای پیشنهادی دهمین دوره همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی» برگزار شد.
در این نشست که با حضور حجت‌الاسلام سیدمحمد نقیب، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد، حضار به تشریح رسالت و تجربه دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در زمینه برگزاری همایش پژوهش‌های قرآنی پرداختند و با تبیین ضرورت‌ها و رویکردهای پیش روی دانشگاه، نظرات خود را در ارتباط با موضوع جلسه ارائه دادند.
همچنین در این جلسه مسائل متعددی به‌عنوان موضوعات شایسته بخش پژوهش‌های قرآنی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مطرح شدند که عمدتاً با توجه به نیازها و مقتضیات جامعه و مراکز علمی بودند.
یادآور می‌شود، همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی همزمان با برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه همه ساله به میزبانی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و با همکاری سایر نهادها برگزار می‌شود که دهمین دوره آن نیز همزمان با برگزاری سی و چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد