» » » تخفیف و تقسیط شهریه دانشجویان زلزله‌زده دانشگاه آزاد


4 آذر 1396
تخفیف و تقسیط شهریه دانشجویان زلزله‌زده دانشگاه آزاد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از تخفیف، تقسیط و تاخیر در مهلت پرداخت شهریه برای دانشجویانی که در مناطق زلزله‌زده خسارت مالی دیده باشند، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با ابراز تاسف از وقوع زلزله مرگبار در غرب کشور، گفت: دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه، پیش از وقوع زلزله در استان کرمانشاه بر حمایت ویژه از دانشجویان مناطق محروم کشور تاکید کرده بودند. اکنون که زلزله در مناطق محروم اتفاق افتاده است، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، به درخواست‌های دانشجویانی که از لحاظ اقتصادی، مشکل برایشان به وجود آمده است، با نگاه مثبت رسیدگی می‌کند.

وی درباره درخواست دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ساکن مناطق زلزله‌زده غرب کشور برای نقل و انتقال، گفت: شرایط نقل و انتقال دانشجویان مشخص است. ممکن است موارد خاصی مطرح شود که با نگاه مثبت در کمیسیون مربوطه رسیدگی خواهد شد.

کلانتری ادامه داد: به فاصله کوتاهی از وقوع زلزله اخیر، تقریباً تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و به ویژه واحدهای غرب کشور، با همه توان به یاری هموطنان آسیب‌دیده شتافتند و تا زمانی که نیاز باشد، کمک‌رسانی و پشتیبانی با هماهنگی مسئولان مربوط ادامه خواهد داشت.

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com