» » » جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در گرگان برگزار می‌شود


19 شهریور 1396
جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در گرگان برگزار می‌شود

سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور، ۲۰ شهریورماه در دانشگاه علوم كشاورزی و منابع طبيعی گرگان برگزار می‌شود.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، نشست خبری سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور با حضور دکتر علی نجفی‌نژاد رئیس جشنواره روز ۱۳ شهریور ماه در سالن اندیشه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.
در این نشست نجفی‌نژاد، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و رئیس شورای سیاست‌گذاری سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور ضمن خیر مقدم به خبرنگاران اظهار کرد: پس از انتخاب دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان به عنوان میزبان، شورای سیاست‌گذاری و کمیته‌های مختلف این جشنواره تشکیل شد تا بتوانیم سی و دومین جشنواره قرآن و عترت را به صورت هر چه بهتر برگزار کنیم.  
رئیس دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان بیان کرد: ۴۲۷ اثر از دانشجویان دختر و ۵۷۷ اثر از دانشجویان پسر از ۱۰۵ دانشگاه کشور در محورهای آوایی، معارفی، حفظ، ادبی، پژوهشی، هنری و فناوری به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
وی اظهار کرد: مراسم افتتاحیه این جشنواره، روز ۲۰ شهریور ماه با حضور سید ضیاء هاشمی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مقامات استانی در تالار خلیج فارس این دانشگاه اجرا می‌شود.
همچنین نجفی‌نژاد از برگزاری برنامه شبی با قرآن، بعد از نماز مغرب و عشا در روز ۲۱ شهریورماه در نمازخانه امام علی(ع) سایت مرکزی دانشگاه علوم كشاورزی و منابع طبيعی گرگان واقع در خیابان شهید بهشتی خبر داد و گفت: برنامه بازدید از موزه و بافت قدیم گرگان و طبیعت گردی نیز از دیگر اقدامات فوق برنامه‌ای است که دانشگاه برای میهمانان این جشنواره در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: در راستای برگزاری بهتر جشنواره، دیدارهایی با آیت‌الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان و حضرت آیت‌الله میبدی یکی از علمای برجسته شهر گرگان داشتیم.
رئیس سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور اشاره کرد: تقدیر از فعالان قرآنی استان گلستان به جهت تلاش این افراد برای توسعه فرهنگ قرآنی و اعطا جایزه به سه نفر از افراد برگزیده در هر بخش از ویژه برنامه‌های این جشنواره است.
یادآور می‌شود، مراسم اختتامیه این جشنواره ۲۲ شهریورماه در تالار خلیج فارس برگزار می‌شود.

نام:
ایمیل:
کد را وارد نمائید:
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com