» » » معرفی دانشگاه امیركبیر به عنوان نهاد «قابل تقدیر» در حوزه اقامه نماز


15 شهریور 1396
معرفی دانشگاه امیركبیر به عنوان نهاد «قابل تقدیر» در حوزه اقامه نماز

ستاد اقامه نماز، دانشگاه صنعتی امیرکبیر را به عنوان نهاد «قابل تقدیر» در حوزه نماز معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ستاد اقامه نماز، دانشگاه صنعتی امیرکبیر را به عنوان نهاد «قابل تقدیر» در حوزه نماز معرفی کرد.
بر اساس این گزارش، سیدجواد طباطبایی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در این خصوص گفت: طبق بررسی‌های انجام شده و بر اساس مستندات ارائه شده این دانشگاه از سوی ستاد اقامه نماز به عنوان نهاد «قابل تقدیر» شناخته شده است.
وی افزود: ستاد اقامه نماز در اجرای فرامین مقام معظم رهبری و اجرای دستورالعمل ارزیابی سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر تعیین میزان پیشرفت برنامه‌ها و فعالیت‌های اقامه نماز در سال ۹۵ اقدام به معرفی برترین دستگاه‌ها در حوزه اقامه نماز کرده است.
وی افزود: بر اساس دستورالعمل ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، هیئت ارزیابی تشکیل شد و مستندات ارسالی دستگاه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: طبق بررسی‌های صورت گرفته این دانشگاه به عنوان نهاد «قابل تقدیر» شناخته و معرفی شد.
طباطبایی عنوان کرد: این عنوان در راستای توجه دانشگاه به موضوع اقامه نماز و ترویج این فرهنگ کسب شده است.
نام:
ایمیل:
کد را وارد نمائید:
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com