» » » همایش مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم برگزار می‌شود


12 شهریور 1396
همایش مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم برگزار می‌شود

همایش مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم اسفندماه سال جاری در دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) همایش مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم  به همت انجمن ایرانی مطالعات قرآنی و فرهنگ اسلامی در دانشگاه پیام نور برگزار می‌شود. 
محورهای اصلی همایش عبارتند از: قرآن کریم و مطالعات آموزش از دور، قرآن کریم و مطالعات زبان شناختی، قرآن کریم و مطالعات تعلیم و تربیت، قرآن کریم و مطالعات روان شناختی، قرآن کریم و مطالعات مدیریت، قرآن کریم و مطالعات حقوقی، قرآن کریم و مطالعات ادبی و بلاغی، قرآن کریم و مطالعات تاریخ و جامعه.
در این همایش متخصصین حوزه‌های مرتبط، به ارائه دستاوردهای پژوهش خود با خواهند پرداخت و گزارشی از آخرین یافته‌های خود را در تمامی حوزه‌های مرتبط با مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم ارائه خواهند کرد. 
برنامه همایش برنامه همایش شامل ارائه سخنرانان مدعو و نویسندگان مقالات برگزیده بر پایه داوری کمیته علمی خواهد بود. تمامی مقالات برگزیده پس از ثبت‌نام و ارائه در همایش، در «ویژه‌نامه فصلنامه‌های علمی – پژوهشی» به چاپ خواهد رسید. ضمناً زبان رسمی این همایش فارسی، انگلیسی و عربی خواهد بود.

یادآور می‌شود، آخرین مهلت ارسال مقاله ۶ بهمن‌ماه عنوان شده است.

نام:
ایمیل:
کد را وارد نمائید:
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com