» » اعلام نتایج اولیه ضیافت قرآنی معراج


10 مرداد 1396
اعلام نتایج اولیه ضیافت قرآنی معراج

با پایان یافتن داوری رشته‌های مختلف سومین ضیافت قرآنی معراج در مرحله مقدماتی، دبیرخانه ضیافت قرآنی معراج اسامی برگزیدگان مرحله مقدماتی را اعلام کرد.

با پایان یافتن داوری رشته های مختلف سومین ضیافت قرآنی معراج در مرحله مقدماتی، دبیرخانه ضیافت قرآنی معراج اسامی برگزیدگان مرحله مقدماتی را به شرح زير اعلام نمود.

« رشته حفظ، ترجمه و تفسیر سوره واقعه»

در رشته حفظ، ترجمه و تفسیر سوره واقعه، از تفرات برتر آزمون الکترونیکی ، مصاحبه تلفنی به عمل آمد و در نهایت افراد زیر به ترتیب به عنوان نفرات اول تا نهم معرفی شدند.

رتبه

نام و نام خانوادگی

واحد

1

محمدتقي حسین‌ پور نقنه

چهارمحال و بختياري

2

خاطره قسوریان جهرمي

صنعتي اصفهان

3

ریحانه فیاضي

يزد

4

راضیه خرم

چهارمحال و بختياري

5

علي صدری اصفهاني

يزد

6

عصمت کریمی

يزد

7

سارا سنمار

فارس

8

زهرا نصر اصفهاني

صنعتي اصفهان

9

حسن ظاهری فر

صنعتي اصفهان

 

هیات داوران با توجه به نزدیک بودن امتیازات افراد در اين رشته، تصمیم گرفت به جاي معرفي 5 نفر، تمامي برگزيدگان فوق الذكر  را به یزد دعوت و از همه آن‌ها تقدیر نماید.

 

« رشته قرائت ترتیل»

در رشته قرائت ترتیل، آثار دریافت شده خواهران و برادران توسط دو گروه داوری خواهران و برادران مورد ارزیابی قرار گرفت و بنا به نظر هیات داوران، افراد زیر برای شرکت در مرحله نهایی و حضوری به یزد دعوت می‌گردند.

گروه برادران

نام و نام خانوادگی

واحد

اکبر شوقی

آذربايجان شرقي (تبريز)

علیرضا افتخاری پور

يزد

اصغر امیدی ارجنكي

چهارمحال و بختياري

ابراهیم کمالی انداني

صنعتي اصفهان

عليرضا اسماعیلی

سيستان و بلوچستان

حسنعلی لطفی

صنعتي اصفهان

حسین تیموری

صنعتي اصفهان

محمود محمدقاسمی

سيستان و بلوچستان

مهران فلاح

كرمانشاه

محمد محمودی کیا

مركز فرهنگي دانشجويي امام، ولايت فقيه و انقلاب اسلامي

محمد نوروزی

تهران

محسن بیات

مركزي

سیدعلی محمدپور

صنعتي اميركبير

تقی قاسمی‌خادمي

اردبيل

وحید جوان‌بخت

صنعتي اصفهان

 

 

گروه خواهران

نام و نام خانوادگی

واحد

فضه رحمانی کلانتر

خراسان شمالي

عصمت کریمی

يزد

راضیه خرم

چهارمحال و بختياري

حلیمه رستم زاده

سمنان

زهرا نصر اصفهانی

صنعتي اصفهان

زهره نعمتی

مركزي

رقیه ملاحسني

قزوين

نجمه کریمی صدر

سيستان و بلوچستان

حدیثه امیدی

مركزي

فاطمه امین مقدس

دفتر مركزي-  معاونت فرهنگي

 

 

 

« رشته قرائت تحقیق»

در رشته قرائت تحقیق نیز هیات داوران با داوری آثار دریافت شده، افراد زیر را برای شرکت در مرحله نهایی انتخاب نمود.

 

نام و نام خانوادگی

واحد

عليرضا اسماعیلی

سيستان و بلوچستان

مهدی فتح‌اللهی

آذربايجان شرقي

محمود محمدقاسمی

سيستان و بلوچستان

مهدی عباسی اقدم

پژوهشكده فناوري اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهي

مهران فلاح

كرمانشاه

مرتضی فلسفی

علم و صنعت

صادق یوسفی يگانه

هرمزگان

تقی قاسمی خادمي

اردبيل

علیرضا افتخاری پور

يزد

سعید قاسمی جيردهي

البرز

مجید سلیمی كرامت

قم

 

 

« رشته حفظ سوره هاي یس و الرحمن»

     در رشته حفظ سوره هاي یس و الرحمن، هیات داوران با انجام مصاحبه تلفنی با نفرات برگزیده آزمون الکترونیکی، افراد زیر را به عنوان منتخبین مرحله اول مشخص نمود.

 

 

 

گروه برادران

نام و نام خانوادگی

واحد

علی کشاورزیان

علم و صنعت

محسن بیات

مركزي

روح‌الله پارسی

ايلام

رضا عاقل میررضایی

علم و صنعت

محمود محمدقاسمی

سيستان و بلوچستان

اصغر شهبازی

هرمزگان

صادق یوسفی يگانه

هرمزگان

محمد نوروزی

تهران

محمد محمودی کیا

مركز فرهنگي دانشجويي امام، ولايت فقيه و انقلاب اسلامي

علیرضا افتخاری پور

يزد

علي  صدری اصفهاني

 يزد

 

 

 

گروه خواهران

نام و نام خانوادگی

واحد

راضیه خرم

چهارمحال و بختياري

نجمه کریمی صدر

سيستان و بلوچستان

اکرم رضایی

صنعتي اصفهان

فریبا مومنی

دفتر مركزي معاونت فرهنگي

حدیثه امیدی

مركزي

عصمت کریمی

يزد

سحر نوربخش شيل‌سر

مركز اطلاع‌رساني بازاركار جهاددانشگاهي

اعظم کمالی انداني

صنعتي اصفهان

سیده سرور اسدی

صنعتي اصفهان

مریم احمدی زاده

صنعتي اميركبير

 

 

 

« رشته خطابه قرآني »

در رشته خطابه نیز آثار دریافت شده، توسط داوران مورد ارزیابی قرار گرفت و بنا به نظر هیات داوران، افراد زیر برای شرکت در مرحله نهایی و حضوری به یزد دعوت می‌گردند.

 

 

 

 

 

نام و نام خانوادگی

واحد

ابراهیم کمالی انداني

صنعتي اصفهان

کریم عباسی

فارس

اکبر شوقی

آذربايجان شرقي

مهدی سوری

كرمانشاه

سیدعلی محمدپور

صنعتي اميركبير

محمد نوروزی

تهران

تقی قاسمی خادمي

اردبيل

علی فیض

دفتر مركزي- معاونت فرهنگي

امین زینی‌وند

لرستان

مریم یاری‌زاده

صنعتي اصفهان

 

 

 

لازم به توضيح است ترتيب قرار گرفتن اسامي در جداول بالا (به جز در رشته حفظ، ترجمه و تفسير سوره واقعه) به معناي رتبه بالاتر يا پايين تر افراد نمي باشد.

با توجه به حضور برخی از منتخبین در چند رشته، دبیرخانه تصمیم گرفت در برخی از رشته ها بنا به تشخیص هیات داوران،  تعداد بيشتري (بيش از سقف اعلام شده در آيين نامه) را برای شرکت در مرحله نهایی انتخاب نماید. نتایج اعلام شده، اولیه بوده و حضور افراد فوق در مرحله نهایی، منوط به تایید مشخصات اعلام شده، توسط واحد سازمانی مریوطه می‌باشد. در ضمن افرادی که اعتراضي به نتایج دارند می توانند حداکثر تا پایان ساعت اداری روز شنبه مورخ 14/05/96 با دبیرخانه مسابقات، تماس حاصل نمایند.

نام:
ایمیل:
کد را وارد نمائید:
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com