» » آغاز داوری آثار دریافتی


9 مرداد 1396
آغاز داوری آثار دریافتی

داوران همه آثار رسیده را بر اساس ملاک های داوری ارزیابی نموده و در پایان این فرآیند نفرات منتخب را برای شرکت در مرحله نهایی مسابقات به یزد دعوت خواهند نمود.

به گزارش دبیرخانه ضیافت قرآنی معراج داوری آثار دریافتی در رشته های قرائت (ترتیل و تحقیق) و خطابه  توسط دو گروه داوری خواهران و برادران از سه شنبه هفته جاری آغاز شده است. در این مرحله داوران همه آثار رسیده را بر اساس ملاک های داوری ارزیابی نموده و در پایان این فرآیند نفرات منتخب را برای شرکت در مرحله نهایی مسابقات به یزد دعوت خواهند نمود.

علاوه بر این بخش شفاهی رشته های حفظ یس و الرحمن و حفظ ، ترجمه و تفسیر سوره واقعه نیز در حال انجام است . در این بخشها نیز داوران از طریق مصاحبه تلفنی میزان آمادگی نفرات برتر آزمون الکترونیکی را مورد سنجش قرار داده و نفرات برتر و منتخب را معرفی می نمایند.

بر اساس تقویم مسابقات، دبیرخانه حداکثر تا 16 مرداد (سالروز تشکیل جهاددانشگاهی) نفرات برتر را اعلام و از منتخبین برای حضور در مرحله نهایی دعوت به عمل خواهد آورد.

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com