» » » طرح دانشجو معلم قرآن؛ ارائه‌دهنده آموزش‌های تکمیلی


23 مرداد 1396
طرح دانشجو معلم قرآن؛ ارائه‌دهنده آموزش‌های تکمیلی

یکی از شرکت‌کنندگان طرح دانشجو معلم قرآن کریم، گفت: این طرح موجب می‌شود دانشجویان قرآن و حدیث علاوه بر تحصیلات دانشگاهی با حضور در این طرح‌ها از آموزش‌های تکمیلی بهره‌مند شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، نیره احمدی، از دانشجویان دانشگاه قرآن و حدیث شهرری که در زمینه تدریس روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم ویژه تمام گروه‌های سنی از پایه مهد و پیش‌دبستانی تا بزرگسالان فعالیت دارد در گفت‌وگو با کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ درباره شرکت در طرح دانشجو معلم قرآن کریم، گفت: این طرح با برنامه‌ریزی و زمان‌بندی مناسبی همراه بود.
وی با بیان اینکه اجرای این طرح نیازمند حضور اساتید برجسته قرآنی است، عنوان کرد: اساتید این طرح علاوه بر حوزه تخصصی خود بهتر است که تا حدودی نیز با مباحث روانشناسی آشنایی داشته باشند تا با استفاده از بهترین راه‌های ارتباطی و آموزشی بتوانند انگیزه لازم را در دانشجویان در کسب مهارت‌های قرآنی و شرکت در چنین طرح‌هایی ایجاد کنند.
این فعال قرآنی ادامه داد: این طرح موجب می‌شود دانشجویان قرآن و حدیث علاوه بر تحصیلات دانشگاهی با حضور در این طرح‌ها از آموزش‌های تکمیلی بهره‌مند شوند؛ حتی گاها ممکن است افرادی در روخوانی قرآن کریم با مشکلاتی همراه باشند که شرکت در این طرح موجب می‌شود سعی و تلاش خود را در این زمینه افزون کنند.
احمدی ضمن تشکر و قدردانی از برگزارکنندگان این طرح قرآنی، بیان کرد: بدون شک اجرای طرح‌هایی همچون طرح دانشجو معلم قرآن کریم برای دانشجویانی که در ابتدای راه هستند و نیازمند تجربیات بیشتر؛ بسیار مفید و اثرگذار است.
یادآور می‌شود، طرح «دانشجو معلم قرآن کریم» به همت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور در راستای نیل به نهضت قرآن‌آموزی در کشور و با هدف آموزش به دانشجویان مستعد و آشنا به علوم روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم، جهت تعلیم به دیگر دانشجویان و نیز گسیل به مناطق محروم کشور در قالب اردوهای جهادی قرآنی در حال اجراست که تاکنون هشت دوره از آن برگزار شده است.

نام:
ایمیل:
کد را وارد نمائید:
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com