» » » دوره آشنایی با سبک زندگی اسلامی با تکیه بر صحیفه سجادیه برگزار می‌شود


20 اردیبهشت 1395
دوره آشنایی با سبک زندگی اسلامی با تکیه بر صحیفه سجادیه برگزار می‌شود
دوره کوتاه مدت سبک زندگی اسلامی با تکیه بر صحیفه سجادیه با همکاری پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث و فرهنگ سرای ولاء برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، به نقل از روابط عمومی پردیس تهران دانشگاه قرآن وحدیث، دوره کوتاه‌مدت آشنایی با سبک زندگی اسلامی با تکیه بر صحیفه سجادیه از سوی پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث روز شنبه، ۱۸ اردیبهشت‌ماه در فرهنگ سرای ولاء شهرری آغاز و تا چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه به مدت پنج روز در فرهنگ سرای ولاء برگزار می‌شود.
این دوره آموزشی با عنوان سکب زندگی اسلامی با تکیه بر صحیفه سجادیه با تدریس جمعی از استادان و اعضای هیئت علمی این مجموعه دانشگاهی از جمله حجت‌الاسلام والمسلمین رحیم‌زاده، حجت‌الاسلام والمسلمین اعوانی، محمدهادی ملازاده، بخشعلی قنبری و حجت‌الاسلام والمسلمین معصومی برگزار می‌شود.
این گزارش حاکیست؛ در این دوره آموزشی سرفصل‌هایی همچون اصول و مبانی سبک زندگی در صحیفه سجادیه، سبک زندگی در حوزه تعاملات اقتصادی در صحیفه سجادیه، سبک زندگی در حوزه مسائل فردی در صحیفه سجادیه و سبک زندگی در حوزه تعامل انسان با خدا در صحیفه سجادیه تدریس می‌شود.
برپایه این گزارش، این دوره آموزشی در ۱۰ جلسه و به مدت ۵ روز با حضور تعداد ۱۳۵ نفر از علاقه‌مندان به علوم و معارف اهل بیت (ع) برگزار می‌شود.
دوره کوتاه مدت سبک زندگی اسلامی با تکیه بر صحیفه سجادیه با همکاری پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث و فرهنگ سرای ولاء برگزار می‌شود.
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد