» » » برنامه‌های آموزش قرآن مدرسه اسماءالحسنی پردیس علوم دانشگاه تهران


13 اردیبهشت 1395
برنامه‌های آموزش قرآن مدرسه اسماءالحسنی پردیس علوم دانشگاه تهران
برنامه‌های متنوع و متعدد قرآنی در مدرسه اسماءالحسنی پردیس علوم دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، کانون قرآن و عترت پردیس علوم دانشگاه تهران اقدام به راه‌اندازی مدرسه اسماءالحسنی کرده که در آن برنامه‌های متنوع و متعددی قرآنی و فرهنگی ویژه دانشجویان علاقه‌مند برگزار می‌شود.
از جمله برنامه‌های این مدرسه می‌توان به برپایی کلاس روش‌های تدبر در قرآن(مقدمات تدبر)، یکشنبه‌ هر هفته از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵، کلاس روش‌های تدبر در قرآن (تدبر در کلمه)، سه‌شنبه‌ها از ساعت ۱۴ تا ۱۶ و آشنایی با ساختار هستی(کتاب تدبر در هستی ـ کلام)، شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۱۸ است.
همچنین کارگاه‌ها و مباجثه در‌خصوص موضوعات چون منطق و فلسه شنبه‌ها از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵ در مدرسه اسماءالحسنی(علوم پایه) در حال برگزاری است.
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌تواند با شماره ۰۹۰۱۳۷۰۸۵۰۵ تماس بگیرند و یا به صورت حضوری شنبه و یکشنبه هر هفته به کانون قرآن و عترت پردیس علوم در دانشکده شیمی(اتاق۱۲۲) و زمین‌شناسی(اتاق ۲۲۴) مراجعه کنند. همچنین دانشجویان می‌توانند سؤالاتشان را از طریق رایانامه asmaolhosna.school@yahoo.com ارسال کنند تا در اسرع وقت و کوتاه‌ترین زمان به آنها پاسخ داده شود.
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد