» » » اولین کارگاه «نسل توحیدی» از سوی مدرسه قرآن و عترت دانشگاه تهران برگزار می‌شود


27 اردیبهشت 1395
اولین کارگاه «نسل توحیدی» از سوی مدرسه قرآن و عترت دانشگاه تهران برگزار می‌شود
اولین کارگاه از سری کارگاه‌های «نسل توحیدی» جمعه، ۲۴ اردیبهشت‌ماه، از سوی مدرسه قرآن و عترت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، اولین کارگاه از سری کارگاه‌های «نسل توحیدی» از سوی مدرسه قرآن و عترت دانشگاه تهران برگزار می‌شود. این کارگاه‌ها در سه روز جمعه برنامه‌ریزی شده است که اولین آن‌ها جمعه، ۲۴ اردیبهشت‌ماه از ساعت ۸ تا ۱۳ در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

برنامه روز جمعه شامل دو کارگاه است، از ساعت ۸ تا ۱۰ به موضوع معرفی نسل توحیدی و مبانی تربیت پیش از تولد اختصاص دارد که توسط چیت‌چیان تدریس می‌شود، از ساعت ۱۰ تا ۱۳ نیز به موضوع مدیریت ریشه‌های ناکامی در زندگی مشترک با تدریس کاظم‌زاده اختصاص دارد.

اولین کارگاه از سری کارگاه‌های نسل توحیدی ویژه آمادگی برای فرزندآوری تعیین شده است، دومین کارگاه به دوران بارداری و شش ماه اول تولد اختصاص دارد و موضوع کارگاه سوم نیز دوران بعد از تولد از شش ماهگی تا چهار سالگی تعیین شده است.

بنابر این گزارش، افرادی که در این کارگاه‌ها شرکت می‌کنند، افرادی هستند که پیش از این از طریق سایت نسل توحیدی ثبت نام کرده‌اند.
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد