» » » مراسم اختتامیه جشنواره قرآن و عترت دانشگاه قرآن و حدیث برگزار می‌شود


27 اردیبهشت 1395
مراسم اختتامیه جشنواره قرآن و عترت دانشگاه قرآن و حدیث برگزار می‌شود
مراسم اختتامیه سی و یکمین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان در بخش دانشگاهی، صبح روز دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت‌ماه در این مجموعه دانشگاهی برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، به نقل از روابط عمومی دانشگاه قرآن و حدیث پردیس تهران، آئین اختتامیه سی و یکمین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان در بخش دانشگاهی، ویژه دانشجویان دانشجویان قرآن و حدیث پردیس تهران صبح روز دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت‌ماه در تالار شیخ طوسی این مجموعه دانشگاهی برگزار می‌شود.
در این برنامه از نفرات برتر این جشنواره که در سطح دانشجویان پردیس تهران برگزار شد تقدیر می‌شود. در این برنامه احمد ابوالقاسمی، قاری ممتاز بین‌المللی قرآن کریم نیز به اجرای تلاوت می‌پردازد.
سیدمحمد عزیزنژاد در رشته حفظ ۲۰ جزء و صدیقه ندیمی و حدیثه معافی در رشته قرائت از دانشجویان پردیس تهران از سوی وزارت علوم به مرحله منطقه‌ای این جشنواره راه یافتند که می‌بایست در روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت‌ماه در مرحله منطقه‌ای به رقابت بپردازند.
جشنواره قرآن و عترت دانشجویان پردیس تهران اسفندماه سال گذشته به‌همت کانون دانشجویی قرآن و عترت این مجموعه دانشگاهی برگزار شد.
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد