» » » مسابقات قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار می‌شود


13 اردیبهشت 1395
مسابقات قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار می‌شود
بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن و عترت ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار می‌گردد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از قزوین، مرحله استانی بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی قزوین، ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان در دو بخش شفاهی و کتبی برگزار می‌شود.
در بخش شفاهی این مسابقات، شرکت‌کنندگان در بخش‌های قرائت، ترتیل، حفظ سوره یاسین، حفظ ۱، ۳، ۵، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ جزء قرآن، اذان، تواشیح، دعا و مناجات‌خوانی طی روزهای ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت‌ماه به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
بخش کتبی این مسابقات نیز، ۱۴ اردیبهشت‌ماه در رشته‌های احکام، آشنایی با احادیث اهل‌بیت(ع)، مفاهیم نهج‌‍‌البلاغه، مفاهیم صحیفه‌سجادیه، حفظ موضوعی قرآن، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن و آشنایی با سیره معصومین(ع) برگزار خواهد شد.
هم‌چنین بخش کتابخوانی، پژوهش، فناوری، هنری و ادبی از دیگر رشته‌های این مسابقات است و علاقمندان می‌توانند جهت ثبت‌نام در این مسابقات به نشانی farhangi.behdasht.gov.ir مراجعه کنند.
یادآور می‎شود که این مسابقات توسط اداره امور قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی قزوین و با مشارکت دبیرخانه شورای عالی اقامه نماز دانشگاه و کانون دانشجویی قرآن و عترت فرات برگزار می‌گردد.
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد