» » » میزبان دوره بعدی جشنواره قرآن دانشگاهیان مشخص شد


12 آذر 1396
میزبان دوره بعدی جشنواره قرآن دانشگاهیان مشخص شد
گروه مسابقات: میزبان دوره آینده جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان مشخص شده و براساس آن وزارت علوم این میزبانی را برای سی و سومین دوره این جشنواره برعهده خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، وزارت علوم تحقیقات و فناوری به عنوان میزبان سی وسومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان انتخاب شده و این موضوع در مراسم اختتامیه جشنواره ملی قرآن و عترت اعلام خواهد شد.

براساس گزارش ایکنا، میزبانی وزارت علوم از دوره آینده در مراسم اختتامیه جشنواره سی و دوم تنها اعلام می‌شود و تفویض حکم میزبانی به وزیر علوم در اولین جلسه شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها که طی هفته‌های آینده برگزار می‌شود، صورت خواهد گرفت.

همچنین در آن جلسه نکاتی که در زمینه میزبانی باید رعایت شود و همچنین اهتمام‌هایی که باید برای برگزاری مطلوب جشنواره صورت بگیرد، ابلاغ خواهد شد.

گفتنی‌ است تا پیش از این، رئیس سی و دومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان در گفت‌وگویی تلویزیونی که ایکنا نیز به انتشار آن پرداخت، از مشخص نبودن میزبان دوره سی و سوم به دلیل مشکلات مالی خبر داده بود.

یادآور می‌شود مراسم اختتامیه سی و دومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان ساعت ۱۸ روز هشتم آذرماه در حوزه هنری تهران برگزار می‌شود.

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com