» » ۱۵ آبان‌؛ مهلت ارسال آثار به اجلاس نماز


1 مهر 1396
۱۵ آبان‌؛ مهلت ارسال آثار به اجلاس نماز

بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان نماز و فضای مجازی با محورها و موضوعات تولید محتوای نماز برگرفته از آیات و روایات، تولید نرم افزارهای تلفن همراه و رایانه‌ای و... برگزار می‌شود و مهلت ثبت نام این فراخوان پانزدهم آبان ماه است.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان نماز و فضای مجازی با محورها و موضوعات؛ تولید محتوای نماز برگرفته از آیات و روایات در قالب؛ آثار نمایشی اعم از پویانمایی، موشن گرافیک، رئال، گیفت، طرح‌های گرافیکی(تابلو مقاله، پوستر، اینفوگرافیک)، پادکست‌های صوتی و استیکرهای نمازی، تولید نرم افزارهای تلفن همراه و رایانه‌ای در قالب؛ بازی و سرگرمی، فرهنگی و آموزشی، چند رسانه‌ای، توزیع و نشر محتواهای نمازی در قالب؛(شبکه سازی موضوع نماز در شبکه‌های اجتماعی در بین اشخاص حقیقی و حقوقی، وب‌گاه‌ها و نرم‌افزارهای تعاملی تلفن همراه، نشر محتوای نماز از طریق ساخت وب سایت‌های تخصصی نماز، ایجاد کانال‌ها و گروه‌های تخصصی نماز در نرم‌افزارهای پیام‌رسان تلفن همراه، اشتراک گذاری و باز نشر محتوای نماز در وب‌گاه و شبکه‌های اجتماعی تحت وب و نرم افزارهای تعاملی تلفن همراه و همچنین ایده‌ها و تجربیات موفق نمازی برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است که مهلت ثبت نام و شرکت در این فراخوان پانزدهم آبان ماه است و ثبت نام و ارسال آثار از طریق سایت www.namazportal.ir انجام می‌شود.

بر اساس گزارش ایکنا به آثار برگزیده این مسابقه در رتبه‌های اول تا سوم در هر موضوع از محورهای فراخوان هدایای نقدی به همراه لوح تقدیر تقدیم خواهد شد.

راه‌های ارتباط با دبیرخانه اجلاس شماره تماس: ۸۸۹۹۵۸۷۸-۸۸۹۹۵۸۸۳ -۰۲۱ است و شماره پیامک دبیرخانه اجلاس: ۳۰۰۰۸۶۲۸ همچنین آدرس سایت اقامه نماز کشور: www.namaz.ir اعلام شده است.

 

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com