» » جلسات تفسیری حجت‌الاسلام رضایی اصفهانی برگزار می‌شود


29 شهریور 1396
جلسات تفسیری حجت‌الاسلام رضایی اصفهانی برگزار می‌شود

در تداوم سلسله جلسات تفسیری حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی رضایی اصفهانی جلسات سال تحصیلی جدید نیز از مهرماه آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) در ادامه برپایی سلسله جلسات تفسیر قرآن کریم در دارالقرآن علامه طباطبایی و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی رضایی اصفهانی، در سال تحصیلی جدید نیز این جلسات از نیمه مهرماه آغاز خواهد شد.

سلسله جلسات جدید تفسیری بعد از دهه اول محرم و از ۱۵ مهرماه در دارالقرآن علامه طباطبایی و با حضور طلاب حوزه علمیه برگزار می‌شود.

جلسات تفسیری حجت‌الاسلام رضایی اصفهانی برگزار می‌شود

جزئیات برپایی این جلسه از جمله زمان و موضوع آن متعاقبا اعلام خواهد شد ولی به نظر می رسد جلسات جدید نیز در ادامه سلسله جلسات گذشته با موضوع تفسیر اجتماعی قرآن کریم برگزار شود.

 یادآور می‌شود، جلسات تفسیری نویسنده تفسیر مهر، مترجم قرآن کریم و عضو هیئت علمی جامعة المصطفی(ص) چند سالی است که در دارالقرآن علامه طباطبایی در حال برگزاری است و تاکنون به یک دوره کامل به پاسخگویی به شبهات جدید قرآنی(دکتر سها) و تفسیر اجتماعی قرآن کریم به صورت روشمند پرداخته است.

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com