» » جشنواره سراسری وبلاگ‌نویسی کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن آغاز شد


19 شهریور 1396
جشنواره سراسری وبلاگ‌نویسی کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن آغاز شد

همزمان با عید سعید غدیر فراخوان جشنواره سراسری وبلاگ نویسی ستاد کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان در اصفهان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، جشنواره وبلاگ‌نویسی کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن توسط ستاد کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان با موضوعاتی همچون نقش ناتوی فرهنگی و تأثیر آن در فضای مجازی در کم رنگ کردن دستاوردهای دفاع مقدس، چالش‌های فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی پس از جنگ تحمیلی، مصاحبه با جانبازان شیمیایی و خانواده‌های شهدای جنگ تحمیلی آغاز شد.

همچنین از دیگر موضوعات این جشنواره وبلاگ‌نویسی می‌توان به دشمن شناسی، استکبار ستیزی و مقاومت اسلامی، نقش رهبری و وحدت در طول ۸ سال دفاع مقدس و ولایتمداری رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس، ارائه و تحلیل وصیت نامه‌های شهدا، تبیین نقش زنان در دوران دفاع مقدس و سبک زندگی شهدا اشاره کرد.

همچنین موضوع ویژه این جشنواره وبلاگ‌نویسی معرفی شهدای شهرستان فلاورجان در قالب هر شهید یک وبلاگ است.

در این جشنواره علاوه بر وبلاگ‌ها، کانال‌های شبکه‌های اجتماعی سروش و تلگرام با موضوع متناسب با جشنواره مجاز به شرکت هستند. همچنین این جشنواره با همکاری کانون فرهنگی هنری مهدی موعود(عج) حسین آباد برگزار می‌شود و انعکاس گسترده و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی از جمله اهداف این جشنواره سراسری است.
 
علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره و جهت اطلاع از آئین‌نامه اجرایی و ثبت نام حداکثر تا پایان دی ماه به پایگاه اینترنتی کنگره شهدای شهرستان فلاورجان به نشانی http://tayyebin.ir/ مراجعه کنند.

نام:
ایمیل:
کد را وارد نمائید:
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com