» » مجموعه ۳ جلدی تفسیر آیات نماز منتشر می‌شود


19 شهریور 1396
مجموعه ۳ جلدی تفسیر آیات نماز منتشر می‌شود

نویسنده کتاب تفسیر آیات نماز از انتشار مجموعه سه جلدی در این زمینه خبر داد و گفت: مجلدات اول و دوم این مجموعه چاپ شده و در دست چاپ است و کار نوشتن جلد سوم آن نیز در دست اقدام قرار دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی اکبر وحیدی، قرآن‌پژوه و عضو هیئت علمی ستاد تفسیر قرآن  کریم در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از تالیف کتاب «تفسیر آیات نماز» خبر داد.

وی افزود: این کتاب در سه جلد در حال تدوین و تالیف و انتشار است؛ البته جلد اول این مجموعه سه جلدی چاپ شده و مابقی مجلدات نیز در حال آماده شدن است.

وحیدی بیان کرد: جلد دوم این مجموعه نیز آماده نشر است ولی هنوز چاپ نشده و طی ماه‌های آینده توسط ستاد اقامه نماز منتشر خواهد شد.

این قرآن‌پژوه عنوان کرد: مقداری از جلد سوم نیز نوشته شده است و مابقی آن نیز تکمیل و به دست چاپ و نشر سپرده خواهد شد.

مجموعه 3 جلدی تفسیر آیات نماز منتشر می‌شود

وحیدی با بیان اینکه این مجموعه به آیات صلاة در قرآن پرداخته است عنوان کرد: این مجموعه از اهمیت نماز، وظایف ما در مقابل نماز شروع شده و اقامه نماز، آداب نماز، گسترش نماز در جامعه و شیوه‌های دعوت به نماز و آثار و عواقب آن مورد بررسی قرار گرفته است.

نام:
ایمیل:
کد را وارد نمائید:
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com