» » » » درخشش نمایندگان جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری در اختتامیه سومین ضیافت قرآنی معراج


4 شهریور 1396
درخشش نمایندگان جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری در اختتامیه سومین ضیافت قرآنی معراج

رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از درخشش اعضا و خانواده‌های این واحد در اختتامیه سومین دوره مسابقات قرآنی معراج ویژه جهادگران و خانواده‌های آنها خبر داد.

وحد خلیلی اردلی در گفت و گو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر افزود:در اختتامیه سومین دوره مسابقات قرآنی معراج ویژه جهادگران و خانواده‌های آنها که در شهر یزد و به میزبانی جهاددانشگاهی این استان در روزهای اول و دوم شهریورماه برگزار شد محمدتقی حسین پور، مدیر فعالیت های دینی، ادبی و هنری این واحد موفق به کسب رتبه اول در رشته حفظ، ترجمه و تفسیر سوره واقعه شد و راضیه خرم(همسر جهادگر واحد چهارمحال و بختیاری) موفق به کسب رتبه دوم در رشته حفظ سوره‌های یس و الرحمن، رتبه سوم در قرائت ترتیل خواهران و رتبه چهارم در رشته حفظ، ترجمه و تفسیر سوره واقعه شد.
به گفته وی در اختتامیه این مسابقات که با حضور معاون فرهنگی جهاددانشگاهی و رئیس سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور در یزد برگزار شد، از برگزیدگان مسابقات با اهدای لوح، تندیس و جوایز تقدیر شد.
رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری ضمن تبریک به برگزیدگان این مسابقات و همه اعضای جهاد دانشگاهی استان و تقدیر از دست اندرکاران این مسابقات در جهاددانشگاهی به ویژه سازمان جهاددانشگاهی یزد، حضور موفق آمیز اعضا و خانواده جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری در مسابقات قرآنی را در کنار سایر موفقیت های این واحد مایه برکت و رونق معنوی و کسب اعتبار برای جهاددانشگاهی استان دانست.
 خلیلی همچنین حمایت خود را از گسترش و تداوم برنامه‌های قرآنی برای اعضا و خانواده جهادگران این واحد اعلام نمود.
درخشش نمایندگان جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری در اختتامیه سومین ضیافت قرآنی معراج
نام:
ایمیل:
کد را وارد نمائید:
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com