» » » » تغيير زمان آزمون الكترونيكی جشنواره معراج


25 تیر 1396
تغيير زمان آزمون الكترونيكی جشنواره معراج

زمان آزمون الکترونیکی مسابقه حفظ سوره‌های مبارکه «یس» و «الرحمن» در جشنواره معراج، به روزهای شنبه و یکشنبه ۳۱ تیرماه و ۱ مردادماه تغییر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فعالیتهای قرآنی دانشگاهیان کشور، زمان آزمون الکترونیکی سومین دوره ضیافت قرآنی معراج با محوریت سوره‌های مبارکه «یس» و «الرحمن»، که به همت جهاد دانشگاهی واحد یزد برگزار می‌شود، تغییر یافت.
بر اساس این گزارش، مسابقه حفظ سوره‌های مبارکه «یس» و «الرحمن» از روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۷ و ۲۸ تیرماه جاری به روزهای شنبه و یکشنبه ۳۱ تیرماه و ۱ مردادماه تغییر کرد.
همچنین بنا بر اعلام قبلی، آزمون الكترونيكی مسابقه حفظ، ترجمه و تفسير سوره واقعه در روزهای يكشنبه و دوشنبه ۱ و ۲ مردادماه برگزار خواهد شد.
یادآور می‌شود افرادی كه در اين دو مسابقه شركت کرده‌اند، باید در زمان مشخص شده به پايگاه اطلاع‌رسانی مسابقات به نشانی jdmeraj.ir مراجعه و در آزمون شركت كنند.

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد