» » » برگزاری آزمون ورودی طرح دانشجو معلم قرآن در چهارمحال و بختیاری


9 اردیبهشت 1396
برگزاری آزمون ورودی طرح دانشجو معلم قرآن در چهارمحال و بختیاری

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری از برگزاری آزمون ورودی طرح دانشجو معلم قرآن با حضور دانشجویان دختر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی این استان خبر داد.

 

سیروس رضایی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر گفت: آزمون ورودی طرح دانشجو معلم قرآن به صورت شفاهی در بخش‌های کلمه‌خوانی، بخش‌خوانی و تلاوت قرآن کریم با حضور ۱۳۰ نفر  از دانشجویان دختر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان از جمله دانشگاه شهرکرد، دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه پیام نور استان، دانشگاه فنی و حرفه ای، دانشگاه علمی کاربردی استان و دانشگاه آزاد شهرکرد برگزار شد.

رضایی با تشکر از مسئولین و مدیران فرهنگی دانشگاه‌های استان به خاطر همکاری در اجرای این طرح افزود: اطلاع‌رسانی و ثبت نام مربوط  به طرح دانشجو معلم قرآن از اوایل آذرماه جاری در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان صورت گرفت و آزمون ورودی در اواخر آذرماه  و اوایل دی ماه جاری در دانشگاه شهرکرد و پردیس شهید باهنر شهرکرد برگزار شد.

وی تصریح کرد: افرادی که در این آزمون موفق به کسب نمره ۸۰ از ۱۰۰ شوند، در یک دوره فشرده هشت روزه که در بهمن‌ماه ۹۵ برگزار می شود، شرکت می‌کنند و در صورت موفقیت در این دوره، گواهی معتبر از سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور (وابسته به جهاددانشگاهی) دریافت می کنند و به‌عنوان دانشجو معلم قرآن در نهضت قرآن‌آموزی در دانشگاه‌ها و اردوهای جهادی با جهاد دانشگاهی همکاری می‌کنند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان با بیان این که این آزمون با حضور یکی از ممتحنین مورد تایید اداره امور قرآنی استان برگزار شد، اظهار امیدواری کرد با اجرا و تداوم این طرح، دانشگاهیان از برکات گسترش فرهنگ قرآنی برخوردار شوند.

نام:
ایمیل:
کد را وارد نمائید:
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com