» » فراخوان برگزاری دور جدید کرسی‌های ترویجی فقه نظام منتشر شد


28 شهریور 1396
فراخوان برگزاری دور جدید کرسی‌های ترویجی فقه نظام منتشر شد

پژوهشگاه فقه نظام با صدور فراخوانی، اساتید دانشگاه مراکز حوزوی و دانشگاه‌ها را برای ارائه در دور جدید از کرسی‌های ترویجی پژوهشگاه دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فقه نظام، فراخوان مشارکت در برگزاری دور جدید کرسی‌های ترویجی این پژوهشگاه از سوی پژوهشگاه فقه نظام صادر شد.
در فراخوان پژوهشگاه فقه نظام آمده است: از اعضای محترم هیئت‌علمی و اساتید مراکز حوزوی و دانشگاهی دعوت می‌شود با ارائه موضوع و شرکت در جلسات کرسی‌های ترویجی در توسعه و تعمیق فضای علمی پژوهشگاه شرکت نمایند.
 پس از برگزاری کرسی‌ها به ارائه‌دهندگان و ناقدان، گواهی رسمی از شورای عالی انقلاب فرهنگی اعطاء می‌شود که دارای امتیاز پژوهشی (۲ تا ۴ امتیاز)‌ است.
کرسی‌های ترویجی نشست‌هایی علمی است که با حضور صاحب‌نظر با ارائه متن مکتوب (چاپ شده یا نشده) برای دفاع از نظر خود یا دیگری همراه با نقد ناقد صورت می‌پذیرد. همچنین ممکن است در این نشست‌ها دو صاحب‌نظر رقیب دارای متن مکتوب در مدعای علمی خود بدون داوری در این نشست‌ها حضور یابند.
این نشست‌ها ممکن است در دو قالب عرضه و نقد دیدگاه علمی و قالب دیگر، مناظره علمی برگزار گردد.
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com