» » برپایی اجلاسیه «نقش اساتید و ارتقاء علمی و عملی در حوزه‌های اخلاق»


19 شهریور 1396
برپایی اجلاسیه «نقش اساتید و ارتقاء علمی و عملی در حوزه‌های اخلاق»

رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از برگزاری اجلاسیه «نقش اساتید و ارتقاء علمی و عملی در حوزه های اخلاق» در قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) حجت‌الاسلام والمسلمین احمدفرخ‌فال ضمن بیان این خبر گفت: روحانیت بر اساس آنچه که از آیات و روایات به دست آمده است، دارای همان مأموریتی است که پیامبران و امامان داشتند؛ مأموریتی که باید عموم جامعه را به سمت آیات الهی هدایت کنند تا کلام وحی بر جان و فکر مردم تأثیرگذار باشد و این مسئله مسئولیت حوزه و حوزویان را سنگین می کند.

وی بیان کرد: مجمع عمومی جامعه مدرسین که از مطالبات مقام معظم رهبری است، بحمدالله توانسته در جهت مطالبات ایشان و مراجع عظام تقلید گام برداشته و اجلاسیه‌ها و نشست‌های متعددی را در سه سال گذشته با عناوین گوناگون برگزار نماید تا لبیکی در راستای رفع دغدغه‌های مراجع عظام تقلید و رهبر انقلاب باشد.

رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: این مجمع امسال نیز در راستای لبیک به دغدغه‌های تهذیبی و اخلاقی بزرگان حوزه، تصمیم گرفته است، اجلاسیه ای را با حضور اساتید سطوح عالی، خارج و مراکز تخصصی تحت عنوان «نقش اساتید و ارتقاء علمی و عملی در حوزه های اخلاق» برگزار کند.

این استاد حوزه ابراز داشت: این اجلاسیه پس از عاشورای حسینی با حضور بزرگان و اساتید برگزار خواهد شد و امیدواریم بتوانیم با برگزاری این اجلاسیه‌ها به وظایف خود عمل کنیم.

نام:
ایمیل:
کد را وارد نمائید:
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com